Kiermasz dla Kamili

małe.JPG

19 listopada odbył się kiermasz dla Kamili, który zakończył się wielkim sukcesem. Sprzedaliśmy wszystkie podarowane zabawki, książki, gry, puzzle i inne rzeczy. Uzyskaliśmy rekordową kwotę 2455 zł 90 gr, którą przekażemy Rodzicom Kamili.

Kiermasz został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, a najbardziej napracowały się przy nim: Natalia Biedulewicz, Weronika Dębska, Zuzanna Karczewska, Magda Malinowska i Natalia Żukowska z klasy VI a.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi za wielką hojność. Zarówno tym, którzy podarowali rzeczy na kiermasz, jak i tym, którzy je kupowali.  Dzięki Wam rodzinie Kamili będzie odrobinę lżej w walce z chorobą.

Autorką zdjęć z kiermaszu jest Maja Piekarska z sekcji fotograficznej Samorządu Uczniowskiego.

Dodana: 23 listopad 2021 20:15

Zmodyfikowana: 24 listopad 2021 20:15