Ważna informacja

Ilustracja do artykułu info.png

Szanowni Państwo!

W celu profilaktycznym zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusów decyzją dyrektora szkoły za zgodą Burmistrza Miasta Augustowa Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Augustowie zostaje zamknięta w dniach 12.03.2020-31.03.2020, co wiąże się z odwołaniem w tych dniach wszystkich zajęć dydaktycznych, opiekuńczo wychowawczych oraz zajęć pozalekcyjnych.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły.

Od godz. 8.00 do 15.00 można również uzyskać informację telefoniczną w sekretariacie szkoły.

W przypadku osób, które wykupiły obiady, wpłaty za 14 obiadów z marca zostają przeniesione na kwiecień na podstawie abonamentów z marca.

Mariola Karpińska - dyrektor szkoły

Uwaga pracownicy szkoły i rodzice uczniów!

Na dziecko w wieku do 8 lat przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS.

Oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do 8 lat w związku z zamknięciem z powodu COVID-19 żłobka, przedszkola lub szkoły

Informacje MEN

Uczniu,

• pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
  • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
  • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
  • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Platforma epodreczniki.pl i materiały do samodzielnej nauki

Więcej na stronie:

Dodana: 11 marzec 2020 19:47